Nasza Spółdzielnia świadczy usługi kominiarskie od 1956 roku. Od początku naszej działalności kierowaliśmy się zasadą, że rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie swojej pracy to podstawa dobrych relacji z klientami. Jesteśmy zdobywcą Dyplomu Mistrza Kominiarskiego. Należymy także do Korporacji Kominiarzy Polskich oraz Kominiarskiej Fundacji Ochrony Przeciwpożarowej i Ochrony Środowiska.

Nasza ponad 50-letnia tradycja i doświadczenie oraz rzetelność zaowocowała zaufaniem i sympatią naszych klientów.

DSCF5169
DSCF5307
1

Doświadczenie i rozwój

Pracujący w naszej Spółdzielni kominiarze są posiadaczami dyplomów czeladnika i mistrza kominiarskiego. Dodatkowym potwierdzeniem ich wiedzy i umiejętności w zakresie usług kominiarskich są liczne certyfikaty ukończenia kursów dokształcających z zakresu m.in. systemów wentylacji, odprowadzania spalin oraz nowoczesnych systemów kominowych.

Nasi fachowcy stale się rozwijają, nie tylko poprzez wykonywaną pracę, ale także poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach organizowanych przez środowiska kominiarskie. Poszerzają również swoją wiedzę w aspekcie obowiązujących aktów prawnych oraz nowinek technicznych z zakresu wentylacji, gazownictwa oraz budownictwa.

Tak przeszkolona i doświadczona załoga daje naszym klientom pewność, że zlecone Spółdzielni Kominiarzy zadania zostaną wykonane szybko i fachowo.